BAGC NFT ÖNALIM NASIL YAPILIR?

Created by Nazlı Soner, Modified on Sun, 04 Dec 2022 at 05:38 PM by Nazlı Soner


KAYIT


1- BAGC WL ( Önalım) katılım sağlayabilmek için Bytepad veya Byte Exchange üzerinden  mailiniz ile kayıt oluşturunuz.

2- Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra Borsa Wallets kısmında USDT veya BUSD sahibi değilseniz, USDT ve BUSD  cüzdan adresi alarak  Whitelist  katılımı için gerekli miktarı cüzdanınıza transfer ediniz.

3- Byte Exchange hesabınıza TRY,USD,EUR gibi fiat paralar yatırarak, yatırdığınız fiat paralar ile USDT/TRY ve BUSD/TRY işlem çiftleri ile USDT ve BUSD edinebilirsiniz.

Yeterli Miktarda USDT veya BUSD miktarına sahip iseniz Bytepad üzerinden satış platformuna erişim sağlayınız.
 

Bytepad veya Byte Exchange üzerinde kayıt olduğunuz e-mail ve şifre bilginizi girip, yönerge için onay vererek BytePad platformuna  giriş yaparsınız.Giriş yaptığınız güvenlik doğrulamanıza bağlı e-mail doğrulamanız aktif ise e-posta adresinize giriş kodu alırsınız,  SMS doğrulamanızı yapmış iseniz kısa mesaj olarak doğrulama kodu alırsınız veya Google Authenticator  uygulaması ile  doğrulama işleminizi aktif ettiyseniz Google Authenticator uygulamanızda periyodik olarak üretilen kodu giriniz. Bu Giriş güvenliği doğrulama sistematiklerinden hangisini aktif ettiyseniz o kodu girerek ilerleyebilirsiniz.


Güvenlik kodu sıralaması Eğer sadece eposta kaydınız varsa Eposta kodunuzu giriniz . Eposta kodları 5 dakika boyunca geçerlidir. Eğer Byte Exchange üzerinde SMS doğrulamayı aktif ettiyseniz bu alana sadece gelen SMS kodunuzu giriniz. SMS kodları 10 dakika boyunca geçerlidir. Eğer Google Authenticator uygulamasını Byte Exchange üzerinde aktive ettiyseniz sadece Google Authenticator kodunu kullanınız. 

 

Açılan pencere ekranında satışı devam eden projeleri OPEN IEOS kısmında görürsünüz.Aynı şekilde üst menüde NFT WL sekmesinden de ulaşabilirsiniz. Bu alanda projenin üzerine tıklayın ve proje detaylarına ulaşın. BAGC WL üzerine tıkladığınızda projenin satış bilgileri ve alım ekranına ait detayları görürsünüz. Alım işlemi için devamında  BAGC WL üzerine tıklayınız. "Claim Token" butonuna basarak satın alma işlemine geçebilirsiniz.


SATIN ALMABu Pencere üzerinde birden fazla WL (WhiteList ) alımı sağlayabilirsiniz.  Bunun için üst kısımda bulunan butonları otomatik işlem için kullanabilirsiniz.

Pencere üzerinde  Payment Amount Miktarını mutlaka 350 birim olarak giriniz. TOKEN menüsünde BUSD veya USDT seçimlerinden herhangi birini seçebilirsiniz.

Seçim yaptıktan sonra ki kısımda referans sahibi tarafından indirim kodunuz bulunuyor ise REFERAL ID bölümüne referans  sahibinden edindiğiniz referans kodunuzu giriniz ve CALCULATE butonuna basınız, Calculate  Butonu ile indirimler dahil önalım için ödeme yapacağınız miktarı hesaplanmaktadır. BEXT TOKEN Stake etmiş iseniz BEXT TOKEN STAKE indiriminiz öncelikli olarak hesaplamada size tanımlanmaktadır. Pencerenin sağ kısmında sahip olduğunuz bakiyeyi görürsünüz ödeme için USDT seçtiyseniz USDT miktarınızı veya BUSD seçtiyseniz kullanılabilir BUSD bakiyenizi gözlemlersiniz. BUY NOW butonu ile alım işlemi ekranına geçersiniz.


NFT WL Penceresinde  SELL-USDT butonunun altında  BAGC WL için ödeme yapacağınız miktarı gözlemlersiniz.

BUY-WHITELIST butonunda ise kaç adet WHITELIST aldığınızı gözlemlersiniz.

Wallet-1   butonunda ise NFT alabilen bir   ETHEREUM Cüzdan adresi girersiniz. 

Birden fazla White List hakkı satın aldıysanız. Her White List hakkınız için farklı bir NFT alabilen ETHEREUM cüzdan adresini girmemiz gerekmektedir.


EMAİL VERIFICATION CODE butonunda  yer alan REQUEST OTP( Tek Kullanımlık Şifre) butonuna tıklayarak tek kullanımlık şifre talebimizi iletmemiz gerekmektedir. E-Posta adresinize gelen kodu  buton alanında ki giriş kısmına girmekteyiz.

Eğer Byte Exchange üzerinde SMS ve/veya GOOGLE AUTHENTICATOR CODE  butonuna ise   BYTE EXCHANGE  üzerinde Settings kısmında  kurulum anahtarı alarak Google Authenticator Uygulamasında BYTE EXCHANGE ve   BYTEDEX Ekosistemi ürünleri için kullanabileceğiniz periyodik üretilen kodu girmekteyiz. 


Ve SUBMIT butonuna basıyoruz !! İşleminiz tamamlanmıştır!Was this article helpful?

That’s Great!

Thank you for your feedback

Sorry! We couldn't be helpful

Thank you for your feedback

Let us know how can we improve this article!

Select atleast one of the reasons

Feedback sent

We appreciate your effort and will try to fix the article