Bytedex Destek Hizmet Şartları

Created by Nazlı Soner, Modified on Tue, 31 Jan 2023 at 12:47 AM by Nazlı SonerBytedex ekosisteminde yer alan bir çok ürün ile ilgili olarak kullanıcılarımızın zaman zaman destek talepleri olabilmektedir. Bu kapsamda Bytedex kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde gözeterek tüm destek taleplerini en kısa sürede çözüme kavuşturmaya çalışmaktadır.


Destek hizmetlerimizin kullanıcılarımızın zaman zaman karşılaştığı problemlerin giderilmesinde aşağıdaki prosedür uygulanmaktadır. Destek hizmetlerinin en efektif şekilde kullanılması hem işlemlerinizin daha kısa zamanda yerine getirilmesini sağlayacak hem de destek birimlerimizin işlerini kolaylaştıracaktır.


Bytedex sizlere 2 şekilde destek hizmeti sunmaktadır;


1- Support@bytedex.io eposta adresine eposta yoluyla yapacağınız başvurular ile

2- Bytedex Yardım Merkezi üzerinde açacağınız yardım başvuruları ile 


Destek Yanıtlanma Süresi

Her iki kanalda başvuru tarihinden itibaren hizmet süresi  3 iş günüdür. Eğer başvurunuz haftasonu tatili, resmi tatiller ve bayramlar gibi tatil günlerine dek geliyorsa bu tatillerden sonraki ilk işgününden itibaren 3 iş günü süresinin başlatılacağını unutmayınız.  Lütfen bu süreler içerisinde aynı konuyla ilgili tekrarlı başvuru yapmayınız yada işleminizin hızlandırılması amacı güderek aynı işlemle ilgili ısrarlı şekilde başvuru gerçekleştirmeyiniz. Her başvuru sırasıyla işleme alınmaktadır ve ekiplerimiz süresi içerisinde işleminize ilişkin gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.


Destek Alabileceğiniz Konular 


1- Herhangi bir işleminizde karşılaştığınız problemler: Hesap açma,  yatırma,  çekme, alım satım işlemleri, kimlik doğrulama gibi

2- Sistem üzerinde oluşan hatalar yada yaptığınız işlemlerde karşılaştığınız hatalar

3- Kullandığınız Bytedex platformlarında karşılaştığınız işlevsel sorunlar 

4-  Yapılan etkinliklere ilişkin bilgi talepleri


Lütfen Görüş, öneri ve şikayetlerinizi destek birimlerine yazmayınız. Tüm görüş şikayetleriniz için social@bytedex.io adresine eposta gönderiniz.


Destek Verilmeyen Konular


1-  BEXT Token yada başka Herhangi bir kripto biriminin fiyatının gelecekte ne olabileceğine dair sorular ve görüş önerileri

2- Yatırma - Çekme, KYC onayı vb gibi işlemlerinin hızlandırılması talepleri  ( Makul süre içerisinde sonuçlanmayan işlemler hariç)

3- Kampanyalar kapsamında süresi geçtikten sonra bireysel olarak ayrıcalık talepleri 

4- Şikayetler kapsamında hakaret , tehdit,  argo cümleler ve küfür  içeren 

Talepler yazılar yada başvurular ( Bu tür eylemler hesabınızın bloke edilmesi ile sonuçlanabilir ve yasal sonuçlar doğurabilir.)

5- Başka kullanıcılar hakkında kişisel bilgi talepleri yada başvuru süreçleri tamamlanmadan kişisel bilgi kullanımını gerektiren işlemler ( örneğin genel talepler formunu doldurmadan google authenticator iptal talebi yada eposta değişikliği talebi vb.) Yada ( referanslarinizin işlemleri hakkında ki sorular yada bilgi talepleri gibi.)

6- Başka şahıslar adına yapılan işlem talepleri. Her kullanıcı kendisi başvuru yapmalıdır.

7- Usulsüz yapılmış işlemlere yönelik talepler yada teknik ekip incelemesi sonuclanmadan işlem talepleri

8- Reklam tanıtım promosyon vb amaçlı teklifler ( Bu teklifler social@bytedex.io adresine yapılmalıdır.)


Was this article helpful?

That’s Great!

Thank you for your feedback

Sorry! We couldn't be helpful

Thank you for your feedback

Let us know how can we improve this article!

Select atleast one of the reasons

Feedback sent

We appreciate your effort and will try to fix the article