ICO Panelinde kalan BEXT Tokenların Aktarımı

Oluşturan: Nazlı Soner, Şu tarihte değiştirildi Wed, 22 Feb 2023 şunda: 02:49 PM şuna göre Nazlı Soner

ICO paneli 18 ay sonunda 31.12.2022 tarihinde kapatılmıştır. Daha önce https://token.bytedex.io adresinde hizmet veren ICO panelindeki tüm işlemler sonlandırılmıştır. Burada BEXT Tokeni bulunan kullanıcıların aşağıdaki işlemleri tamamlayarak bakiyelerini Byte Exchange hesaplarına aktarmaları gerekmektedir.

Eğer Bytedex ICO'suna katılarak daha önce token aldıysanız ve bu tokenlarınızı herhangi bir cüzdana henüz çekmediyseniz ICO panelinde kalan BEXT Tokenlarınızı Byte Exchange hesaplarınıza aktarabilirsiniz. 1- Byte Exchange hesabı açmak


Hemen https://bexc.io adresine gidin yada android cihazınız varsa Byte Exchange TR Mobil uygulamasını indirerek Byte Exchange platformuna kayıt olun.


2- Kimlik doğrulama 


İster web üzerinden isterseniz mobil uygulama üzerinden en az KYC 2 seviyesinde kimlik doğrulama işlemi gerçekleştirin.


3- Transfer talep etme 


Support@bytedex.io eposta adresine yada Bytedex Yardım Merkezine başvurarak ICO panelinde kayıtlı eposta adresinizi ve Byte Exchange üzerinde açmış olduğunuz hesabınızın kayıtlı eposta adresini yada Borsa kullanıcı numaranızı iletin ve ICO panelinde kalan tıokenlarınızın transferini talep ediniz.


Byte Exchange Kullanıcı numaranızı eğer internet tarayıcı üzerinden Byte Exchange'e ulaşım sağlıyorsanız "Hesap" menüsünde eposta adresinizin altında görebilirsiniz.  Eğer mobil uygulama aracılığı ile erişim sağlıyorsanız sağ üst köşede bulunan avatara tıklayarak görebilirsiniz.  Taşıma işlemi yapılması ile birlikte toplam bakiye üzerinden 0.05 oranında işlem bedeli kesilecektir. İşleminiz ortalama 3 iş günü içerisinde tamamlanacaktır. İşlem tamamlanması sonrasında herhangi bir bildirim yapılmayacaktır. Bu nedenle cüzdan kontrollerinizi yapınız.
Bu makale sizin için faydalı oldu mu?

Harika!

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Üzgünüz! Size yardımcı olamadık

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Bu makaleyi nasıl iyileştirebileceğimizi bize bildirin!

Nedenlerden en az birini seçin

Geri bildirim gönderildi

Çabanızı takdir ediyoruz ve makaleyi düzeltmeye çalışacağız